Multifunkční polštáře MAXI: kojící polštář pro dvojčata

Když se narodí zdravá dvojčátka, radost rodičů nebere konce. Zároveň je ale péče o dva novorozence náročnější. Zejména kojení dvou hladových, uplakaných prcků může znamenat pro maminku zkraje zátěž a stres. Často se přidávají bolesti zad, které pramení z určitého nepohodlí. Tomu lze předejít úplně jednoduše.

Stačí pořídit si kojící polštář pro dvojčata, ideální velikost je kojící polštář Matýsek MAXI, který slouží nejen jako opora správného sezení pro maminku, ale především šetrně vypodloží oba kojence. Děti se cítí mnohem pohodlněji, stejně tak maminka je ve větší psychické i fyzické pohodě, a na výsledku je to znát.

Díky polštáři nakrmíte obě děti současně

Kojenci lépe sají a pro ženu není poloha tak namáhavá. Přeci jen, děti po narození pijí poměrně často a novopečená maminka na manipulaci se dvěma caparty není zvyklá. Sice je možné nakrmit nejdříve jedno miminko a pak druhé, ale lepší je zvládnout obě najednou. Dojde nejenom k úspoře času, ale druhý novorozenec zbytečně hlady nepláče, a celé kojení se nese v mnohem lepší náladě a pohodě.

MAXI polštář pomáhá už v těhotenství

Kojicí polštář MAXI má 205 centimetrů a jeho potah je snímatelný. Stejně tak údržba je díky tomu mimořádně pohodlná. Stačí potah sundat, vyprat a opět použít. Zrovna tak je ale dobrou volbou koupit rovnou potah náhradní, takže polštář lze používat neustále. Vzhledem k tomu, jak je pohodlný a příjemný, nejedna maminka ho používá i jako polštář relaxační.

Když si ho koupíte s předstihem, tedy už během těhotenství, skvěle vám poslouží během odpočinku přes den, ale i v noci. Můžete se díky němu vypodložit tak, že okamžitě ucítíte potřebnou oporu. Spánek ve druhém, ale především třetím trimestru bývá hodně nepohodlný, velké bříško citelně překáží. Právě tento MAXI polštář je ale dost velký na to, aby se jím maminka vypodložila tak, jak zrovna potřebuje, podle toho, v jaké poloze právě leží.

Polštář MAXI využijete i při polohování kojence

Polštář výborně poslouží i v případě, že jsme si z porodnice přivezli pouze jednoho potomka. Díky svému tvaru a výplni je natolik příjemný, že funguje jako umělá děloha. Miminko se v něm cítí nesmírně pohodlně, takže mu to připomíná dny, kdy bylo ještě u maminky v bříšku, kde také nemělo moc místa. Kromě polohování kojence se hodí i jako opora, když batole roste a zkouší si sedat. Tento mantinel nedovolí dítěti, aby spadlo, a přesto nijak nebrání jeho přirozenému psychomotorickému vývoji.

V našem e-shopu můžete zakoupit kojicí MAXI polštář Matýsek v mnoha barevných provedeních. Dostanete nejenom základní, bílý sypek s výplní, ale také snímatelný potah. Druh výplně si můžete vybrat dle vlastního uvážení.

Leave a comment