BEZPEČNÉ HNÍZDEČKO, PELÍŠK PRO MIMINKO

Každá maminka chce, aby se její miminko stále cítilo v pohodlí a bezpečí.

Ve spolupráci s dětskou fyzioterapeutkou jsme vyvinuli zklidňující pelíšek pro miminko, který je naprosto bezpečný a víceúčelový.

Poskytne dítěti něžnou, bezpečnou náruč a zároveň oporu a možnost rozvoje pohybového aparátu.

Hnízdečko naplněné EPS kuličkami miminko obklopují a navozují pocit jako u maminky v bříšku.

Kuličky jemně masírují reflexní body miminka a tím se uvolňuje možné napětí ve svalech

Používáme výhradně atestované, bezpečné materiály (viz: atesty)

Pelíšek, hnízdečko pro miminko Matýsek

Kojenecké zklidňující hnízdečko je vhodné nejen pro miminka a novorozence, ale i pro všechny děti a dospělé. Tento pelíšek přispěje ke zklidnění hyperaktivních dětí. Díky přítomnému unikátnímu bezpečnostnímu pásu, který lze připnout nebo odepnout dle potřeby, se zabraňuje spadnutí miminka. Pro větší děti slouží jako sedací vak k odpočinku a relaxaci.

Ideální pro nedonošené děti. Vaše miminko se v hnízdečku bude cítit v bezpečí, proto se hnízdečku říká "umělá děloha". Unikátní bezpečnostní pásek, který zajistí bezpečí vašeho miminka, můžete jej posouvat ve všech směrech, dle potřeby. Pelíšek má snímatelný potah, snadno pratelný v automatické pračce.

CO SI OD MATÝSKA ZARUČENĚ ZAMILUJE CELÁ RODINA?

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Hnízdečko jsme vyvinuly tak, aby sloužil klidně 10 let i déle vašemu miminku, dítěti i Vám. Miluji jednoduchost a funkčnost, proto pelíšek využijete od narození (je vhodný i pro nedonošené děti) až po školní věk, jako sedací vak, jelikož nosnost pelíšku je 60kg.

Snadno jej vyperete, doplníte výplň, kvalitní zpracování z atestovaných materiálů. Pelíšek vyrobíme a pošleme přímo k vám.

Zklidňující pelíšek, hnízdečko je naplněný českými, atestovanými EPS kuličkami, které miminko něžně obklopí a navodí pocit jako u maminky v bříšku.

Kuličky zároveň jemně masírují reflexní body miminka a proto se krásně uvolní a přestane plakat.

Určitě při nadýmání, stačí podložit nožičky přes flexibilní, bezpečnostní pásek nebo srolujte ručník a podložte nožičky miminka, které leží v pelíšku a uvidíte sami co se bude dít.

Součástí balení je taška na snadné přenesení pelíšku kam budete potřebovat. Pelíšek je naplněný, povlečený a připravený k okamžitému použití. Zabalený v přenosné tašce a krabici. Vše kvalitně zabaleno, aby nedošlo při přepravě k poškození pelíšku. No a už jede přímo k Vám do domu nebo na výdejní místo, které si zvolíte.

Od výrobce přímo k Vám domů, to je naše udržitelnost výroby a životního prostředí.

NENÍ POLŠTÁŘ JAKO POLŠTÁŘ, MATÝSEK JE JENOM JEDEN – ORIGINÁL vyrobený s Lásky pro Lásky.

Není vhodné miminko nechat v pelíšku přes noc, je to Zklidňující, relaxační a polohovací pelíšek, snadno poznáte, že miminko už má polohování dost tím, že se začne v pelíšku kroutit, je to znamení, že Vaše miminko chce změnu, jiný prostor. Ideální je miminku střídat pevné podložení zádíček s možností polohování vlastní vahou nebo jiným prostorem.

Máte pocit, že miminko z Pelíšku již vyrostlo?? Neprodávejte ho a počkejte, až zase doroste do věku, kdy jej začne využívat na 100%.

Jde o to, že děti pelíšek milují, když začnou chodit, můžou si ho vzít a odnést kam budou potřebovat, třeba do „bunkru“ pod stůl, do pokojíčku, na terasu,….. Pelíšek totiž váží pouhých 1200g a děti milují, když si pelíšek odnesou kam oni chtějí a nemusí žádat dospělý ať jim pomůžou.

To je problém, který řeší většina rodičů. Zklidňující hnízdečko zabrání zploštění hlavičky, jelikož není žádný tlak na hlavu a miminko zvládne hlavičku otáčet samo, kam potřebuje. Tím zabráníte zploštění a deformaci hlavičky.

Vyrábím polštáře pouze z atestovaných materiálů včetně atestované, české EPS výplně. Záleží mi na kvalitě a zpracování. Tak se pojďte podívat z čeho je Zklidňující pelíšek vyrobený.

Vnitřní sypek, to je ten bílý polštář, šijeme z atestované 100% bavlny v atlasové vazbě (ta zaručuje pevnost sypku), na boku je všitý dvojitý, bezpečností zip, kterým můžete doplnit nebo ubrat výplň dle potřeby (suchý zip + spirála zip).

Potah na pelíšek je ušitý ze 100% atestovaná bavlny a je unikátní FLEXIBILNÍM, bezpečnostním páskem se zapínáním na druky, polohovatelný ve čtyřech směrech dle potřeby, tento pásek zajistí pohodlí a bezpečí Vašeho miminka.

A proč nemáme pásek i mezi nožičkami?? To je jednoduché, pelíšek podporuje vývoj a pohyblivost miminka, pásek zaručí bezpečí, ale neomezí Vašeho drobečka v pohybu a vývoji. V tom je Zklidňující pelíšek unikátní a jedinečný.

Samozřejmě potah můžete vyprat v pračce až na 60°C, ale já doporučuji prát na 30°C to zajistí, že potah bude opravdu dlouho sloužit a můžete jej častěji prát.

Co sušička? Pokud víte, že Vaše sušička nesráží bavlnu, můžete jej dát do sušičky na jemný program, potahu to neuškodí.