KONTAKTUJTE NÁS

Přemýšlíte nad pořízením kojícího polštáře Matýsek, pelíšku nebo o dalších věcech, které jsou potřebné pro spánek a odpočinek vašeho miminka? Chcete se zeptat na Vaši objednávku?
Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme.

Zanechte nám zprávu nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

ZÁKAZNICKÁ
PODPORA

NAPIŠTE
NÁM


Fakturační údaje:
Marcela Sekerková
Hornická 661, 330 21 Líně
IČO: 87026490
DIČ: CZ8455292054

Zapsán u MěÚ v Nýřanech: č.j. živn. 15827/08 dne 1.9.2008 Zn. 15827/0

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Co od polštáře očekáváte? Potřebujete jej „pouze“ na kojení a jste drobnější postavy cca do 160 cm? Tak Vám stačí velikost STANDARD.

Pokud chcete MULTIFUNKČNÍ polštář, který vám nabídne pohodlí a oporu v těhotenství, poskytne něžnou náruč maminky při kojení, slouží jako mantinel kolem miminka nebo při první lžičce, pak zvolte Multifunkční polštář MAXI. Ocení ho i tatínkové, kteří si rádi na polštáři odpočinou u televize nebo jen tak, když budou mít chvilku pro sebe.

Jeden polštář stačí a Matýsek je jenom jeden – originál, vyrobený z Lásky pro Lásky.

Výplň používám pouze českou, atestovanou, můžete si vybrat z EPS kuliček nebo PES dutého vlákna.

Já do polštářů doporučuji PES duté vlákno, je pevné, jemné a příjemnější při spaní i na kojení.

EPS kuličky doporučuji pokud chcete polštář používat na polohování, třeba pro dlouhodobě ležící pacienty,..

Všechny Matýskovo polštáře mají všitý zip (na vnitřním, bílým polštáři – sypek), takže výplň snadno uberete nebo přidáte dle potřeby.

Co je opravdu důležité, pokud chci Matýskovo polšátře používat již v těhotenství?? Aby dosáhl od kotníků, přes kolena, opora pro bříško a pak jej můžete dát až pod hlavu, to záleží na Vás, ale je opravdu důležité pro Vaše záda a bedra, vypodložit kotníky a kolena, aby nedošlo k „vykyčlení“ otevření kyčlí, to Vám na bolest zad opravdu nepomůže, spíše naopak.

Podívejte se na naše videa na youtube (odkaz), kde najdete doporučení a tipy jak se Matýsek používá, pokud budete mít dotazy a otázky neváhejte nás kontaktovat, velice ráda Vám pomohu s výběrem polštáře.

Je to jednoduché, multifunkční polštář má tvar písmene U, měříme ho zapnutý (knoflík + očko) po vnějším obvodu polštáře, naměříme cca 210-220 cm u velikosti Maxi nebo 170 cm u velikosti Standard, záleží na tom, jaký máte metr, a kde jsme začali s měřením.

Pokud si chcete na polštář lehnout, tím jej zkracujete (narovnáváte písmeno U do I), takto narovnaný polštář měří cca 170 cm. Takže pohodlně vystačí od hlavy až ke kotníkům. Koukněte se na video jak měřit multifunkční polštář od Matýska.

Pláče a pláče a vy dáte cokoliv za to, aby přestalo? Tohle zná každý rodič i já. Proto jsme rok vyvíjeli tišící pelíšek, kde se miminko uvolní z napětí „tenze“ a může se polohovat vlastní vahou. To zaručí spokojené miminko a jeho zdraví vývoj.

NENÍ POLŠTÁŘ JAKO POLŠTÁŘ, MATÝSEK JE JENOM JEDEN – ORIGINÁL, vyrobený s Lásky pro Lásky

Kontaktní formulář