POLOHOVACÍ POLŠTÁŘ XXL OD MATÝSKA

Zabraňuje proleženinám, ideální na polohování dlouhodobě ležících pacientů.
Polohovací polštář lze využít po úrazech, operacích, jako oporu pro celé tělo. Snižuje tlak na postižená místa a tím ulevuje tělu.

EPS kuličky masírují tělo a zabraňují proleženinám a otlakům.

Polohovací polštář můžete využít i jako prevenci oběhových problémů, krevních a lymfatických. Ideální pro spaní na boku a polohování. Polštář je multifunkční a lze jej polohovat dle konkrétních potřeb.

Samozřejmostí je snadné praní a údržba. Potah je snímatelný a výplň lze regulovat.

Vše vyrábíme s láskou z kvalitních, certifikovaných materiálů v České Republice (viz atesty).

Polohovací polštář Matýsek

Zlepšuje kvalitu života, uvolňuje napětí v těle, EPS kuličky jemně masírují tělo a zabraňují proleženinám a otlakům. Ideální pro všechny, kteří rádi spí na boku.

Polohovací polštář je unikátní svojí délkou 180 cm a šířkou 40 cm, která zaručí polohování dle konkrétních potřeb. Polohovací polštář můžete využít po operacích kyčle, kolene, polštář je multifunkční a lze jej používat dle konkrétních potřeb. Je vhodný i pro polohování dlouhodobě ležících pacientů.

Polohovací polštář má snímatelný potah, který snadno vyperete v automatické pračce na 30 až 40°C.

Polohovací polštář pro celou rodinu od Matýska je skvělým řešením pro kvalitní a zdravý spánek.
Polštář je ideální pro děti, dospělé i seniory. Jeho ergonomicky tvarovaná konstrukce umožňuje, aby si každý našel tu správnou, pohodlnou polohu. Díky měkkému, ale zároveň pevnému materiálu se budete cítit pohodlně po celou noc.

CO SI OD MATÝSKA ZARUČENĚ ZAMILUJE CELÁ RODINA?