Jakou výplň kojícího polštáře mám zvolit a proč?

Dobrý den, poprosím o radu ohledně výplně kojícího polštáře; nemám možnost si polštáře s dutým vláknem či EPS kuličkami vyzkoušet/osahat apod. Věřím, že máte spoustu zkušeností, kterou z výplní mi můžete spíše doporučit? A proč. Pro kterou se rozhodnout? Aby nešustil, netvořily se cucky/chomáče, byl pohodlný pro miminko i mě snadno přizpůsobitelný (ráda bych jej na něj po kojení dávala a využívala nejen na kojení). Děkuji moc za odpověď. Hezký den, Adéla

ODPOVĚĎ:

Dobrý den, pokud nechcete, aby polštářek nešustil, doporučila bych Vám spíše PES duté vlákno. Kojicí polštář plněný dutým vláknem drží lépe tvar a na spaní v těhotenství je rozhodně příjemnější než EPS kuličky, které trochu šustí a ne každý si na to zvykne.

EPS kuličky jsou vhodné, pokud chcete miminko na polštáři polohovat. Ale jestli nemáte zkušenosti s polohováním miminka na polštáři, doporučila bych spíše koupit polštář na spaní a kojení s PES dutým vláknem. A na polohování miminka bych doporučila pelíšek pro miminko, kde nemusíte mít takové znalosti o polohování a stimulaci miminka.

Přeji krásný den.

Marcela Sekerková – Kojicí polštáře Matýsek

Kategorie: Vaše dotazy

Leave a comment