NÁHRADNÍ VÝPLNĚ DO POLŠTÁŘŮ MATÝSEK

Do každého polštáře je možné dokoupit náhradní náplň do kojícího polštáře.

Nabízíme konkrétně náplně (výplň) do kojícího polštáře PES duté vlákno nebo EPS kuličky.

V případě zájmu o další kojící polštář máte možnost výběru náplně, který si naplníte buď mikroperlami nebo PES dutým vláknem. Použít se však dají také jako náplně do přikrývek a polštářů.

KVALITNÍ, ČESKÉ POLŠTÁŘE NA KOJENÍ A SPANÍ V TĚHOTENSTVÍ

Položte miminko do polštáře a máte krásný a bezpečný mantinel kolem miminka. Kojící a těhotenský polštář Maxi ženy využijí i při relaxaci.

Extra dlouhý polštář na kojení má délku 205 cm a může být použit pro pohodlnou podporu kolen a břicha v těhotenství. Dokonce i velmi vysoké ženy, tento polštář ocení. Díky své délce je vhodný jako kojící polštář pro dvojčata.

Potah na kojící polštář je vyroben z bavlny, saténu nebo provedení COLORMIX, kombinace dvou látek. Potah polštáře lze snadno a jednoduše sundat díky praktickému zipu a lze jej prát při 40 ° C. Výplň polštáře, vyrobená z EPS kuliček nebo PES vláken, může být podle potřeby vyndána nebo doplněna.

Objevte širokou škálu Multifunkčních, těhotenských polštářů Matýsek v mnoha barvách a provedení, každý si najde svůj oblíbený polštář a užije si klidný spánek s pohodlným polštářem Matýsek. Díky polštáři pro těhotné ženy můžete relaxovat a těšit se na vaše mimiko. Multifunkční, kojící polštář potěší vás a vaše děti po dlouhou dobu.

Kojicí polštář Standard se snímatelným potahem, usnadní kojení v každé chvíli. Má tvar podkovy s rozšířenou střední částí. Díky tomu je pohodlný a bezpečný. Velikost Standard je dlouhý 170 cm a široký 35 cm. Kojící polštář Standard slouží pouze ke kojení a doporučujeme ho drobnějším ženám, které měří maximálně 160 cm.

CO SI OD MATÝSKA ZARUČENĚ ZAMILUJE VAŠE MIMINKO?