POTAHY NA PELÍŠEK, HNÍZDEČKO

Náhradní potah na pelíšek pro miminko. Dopřejte vašemu miminku komfortní pohodlí a bezpečí jako v bříšku u maminky.

Nyní si můžete dokoupit náhradní potah na hnízdečko pro miminko, vybírejte z mnoha barevných i materiálových provedení.

Tento potah je určený pouze pro pelíšek pro miminko od značky „Matýsek“.

KVALITNÍ, ČESKÉ HNÍZDEČKO PRO MIMINKO

Relaxační a polohovací spací hnízdečko pro miminko. Ideální pro nedonošené děti.

Vaše miminko se v pelíšku bude cítit v bezpečí, proto se pelíšku říká "umělá děloha". Unikátní bezpečnostní pásek, který zajistí bezpečí vašeho miminka, můžete jej posouvat ve všech směrech, dle potřeby.

Pelíšek má snímatelný potah, snadno pratelný v automatické pračce. Na pelíšek je možné si doukoupit náhradní potah.

CO SI OD MATÝSKA ZARUČENĚ ZAMILUJE VAŠE MIMINKO?

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Hnízdečko jsme vyvinuly tak, aby sloužil klidně 10 let i déle vašemu miminku, dítěti i Vám. Miluji jednoduchost a funkčnost, proto pelíšek využijete od narození (je vhodný i pro nedonošené děti) až po školní věk, jako sedací vak, jelikož nosnost pelíšku je 60kg.

Snadno jej vyperete, doplníte výplň, kvalitní zpracování z atestovaných materiálů. Pelíšek vyrobíme a pošleme přímo k vám.

Zklidňující pelíšek, hnízdečko je naplněný českými, atestovanými EPS kuličkami, které miminko něžně obklopí a navodí pocit jako u maminky v bříšku.

Kuličky zároveň jemně masírují reflexní body miminka a proto se krásně uvolní a přestane plakat.

Určitě při nadýmání, stačí podložit nožičky přes flexibilní, bezpečnostní pásek nebo srolujte ručník a podložte nožičky miminka, které leží v pelíšku a uvidíte sami co se bude dít.

Součástí balení je taška na snadné přenesení pelíšku kam budete potřebovat. Pelíšek je naplněný, povlečený a připravený k okamžitému použití. Zabalený v přenosné tašce a krabici. Vše kvalitně zabaleno, aby nedošlo při přepravě k poškození pelíšku. No a už jede přímo k Vám do domu nebo na výdejní místo, které si zvolíte.

Od výrobce přímo k Vám domů, to je naše udržitelnost výroby a životního prostředí.

NENÍ POLŠTÁŘ JAKO POLŠTÁŘ, MATÝSEK JE JENOM JEDEN – ORIGINÁL vyrobený s Lásky pro Lásky.

Není vhodné miminko nechat v pelíšku přes noc, je to Zklidňující, relaxační a polohovací pelíšek, snadno poznáte, že miminko už má polohování dost tím, že se začne v pelíšku kroutit, je to znamení, že Vaše miminko chce změnu, jiný prostor. Ideální je miminku střídat pevné podložení zádíček s možností polohování vlastní vahou nebo jiným prostorem.

Máte pocit, že miminko z Pelíšku již vyrostlo?? Neprodávejte ho a počkejte, až zase doroste do věku, kdy jej začne využívat na 100%.

Jde o to, že děti pelíšek milují, když začnou chodit, můžou si ho vzít a odnést kam budou potřebovat, třeba do „bunkru“ pod stůl, do pokojíčku, na terasu,….. Pelíšek totiž váží pouhých 1200g a děti milují, když si pelíšek odnesou kam oni chtějí a nemusí žádat dospělý ať jim pomůžou.

To je problém, který řeší většina rodičů. Zklidňující hnízdečko zabrání zploštění hlavičky, jelikož není žádný tlak na hlavu a miminko zvládne hlavičku otáčet samo, kam potřebuje. Tím zabráníte zploštění a deformaci hlavičky.

Vyrábím polštáře pouze z atestovaných materiálů včetně atestované, české EPS výplně. Záleží mi na kvalitě a zpracování. Tak se pojďte podívat z čeho je Zklidňující pelíšek vyrobený.

Vnitřní sypek, to je ten bílý polštář, šijeme z atestované 100% bavlny v atlasové vazbě (ta zaručuje pevnost sypku), na boku je všitý dvojitý, bezpečností zip, kterým můžete doplnit nebo ubrat výplň dle potřeby (suchý zip + spirála zip).

Potah na pelíšek je ušitý ze 100% atestovaná bavlny a je unikátní FLEXIBILNÍM, bezpečnostním páskem se zapínáním na druky, polohovatelný ve čtyřech směrech dle potřeby, tento pásek zajistí pohodlí a bezpečí Vašeho miminka.

A proč nemáme pásek i mezi nožičkami?? To je jednoduché, pelíšek podporuje vývoj a pohyblivost miminka, pásek zaručí bezpečí, ale neomezí Vašeho drobečka v pohybu a vývoji. V tom je Zklidňující pelíšek unikátní a jedinečný.

Samozřejmě potah můžete vyprat v pračce až na 60°C, ale já doporučuji prát na 30°C to zajistí, že potah bude opravdu dlouho sloužit a můžete jej častěji prát.

Co sušička? Pokud víte, že Vaše sušička nesráží bavlnu, můžete jej dát do sušičky na jemný program, potahu to neuškodí.