Luxusní multifunkční Matýsek MAXI CÍTIT LÁSKU

Skladem

Cítit lásku, bezpečí a štěstí si zaslouží každá žena, zvláště pokud je těhotná. Naučme se milovat své tělo, sama sebe i s rostoucím bříškem, věnovat si každou volnou chvilku, rozmazlovat se…

Luxusní Snová kolekce nabízí něžnou náruč maminky při kojení, ale i láskyplnou péči pro každou těhotnou ženu i unaveného tatínka. Sypek polštáře s úpravou Aloe Vera, která se postupně uvolňuje a zjemňuje potah i Vaši kůži. Luxusní, český, nemačkavý, bavlněný satén zajistí Láskyplnou péči a pohodlí.
Více informací >

Výplň
Polštáře na kojení vyráběné s láskou
.

Naše cena:

1 999,00 Kč
S DPH

Myslete na sebe, mějte se rádi a rozmazlujte se. Snadno se to říká, ale ruku na srdce, která žena se opravdu zvládne rozmazlovat v těhotenství nebo při kojení, zvláště, když máte doma více než jedno miminko.

Proto jsem ušila unikátní a jedinečnou Luxusní Snovou kolekci.

Sama jsem maminkou dvou dětí a vím, že jsem se málo rozmazlovala a na sebe jsem téměř nemyslela. K lásce, bezpečí a štěstí jsem musela prostě dospět a pak mohla přijít tahle unikátní sNOVÁ kolekce.

Vnitřní sypek (bílý polštář) je ušitý s atestované 100% bavlny s úpravou Aloe Vera, která se postupně uvolňuje a zjemňuje potah i Vaši kůži a kůži miminka, jedná se o unikátní úpravu, kterou vyvinuli v Německu, kde je velice populární.

Sypek můžete vyprat v pračce na 30°C a vysušit v sušičce na jemný program, tím se výplň polštáře krásně nadýchá a bude opět jako obláček.

Úprava Aloe Vera vydrží až 10 praní, což je dostačující, jelikož sypek polštáře perete jen ve výjimečných případech.

Ten je Luxusní. Jelikož jsem použila ČESKÝ bavlněný satén s nemačkavou úpravou. Na dotek je příjemný a jemný.

Zapínání potahu je na spirálový zip s krytým jezdcem, takže se nestane, že jezdec na zipu překáží, je schovaný ve stylové „kapsičce“

Unikátní české knoflíky, vyrobené v Jižních Čechách pro Matýska na zakázku, jelikož probarvení knoflíků, které jsem chtěla, umí vyrobit pouze jedna paní, tak jsem si na ně počkala přes měsíc. Ale vyplatilo se a knoflíky jsou nádherné.

Není polštář jako polštář, Matýsek je jenom jeden –    Originál vyrobený z Lásky pro Lásky

CO BY VÁM MATÝSEK JEŠTĚ RÁD UKÁZAL?

Play Video
Play Video
Play Video
Objednací čísloKPM_B_LASKA
BarvaVínová
Délka polštářeMaxi 205 cm
Antibakteriálníano
Pro dvojčataano
VýplňPES duté vlákno | EPS kuličky, mikroperly
Vnitřní materiál sypekčeský, nemačkavý, bavlněný satén (100% bavlna)
Zapínánízipové
Vnější materiál potah100% antialergení bavlna s úpravou postupného uvolňování Aloe Vera
DezénHolka